Haber

Dünya Kupası seremonisinde şaplak atan Lionel Messi’ye inanılmaz teklif! Zenginliğinize katkıda bulunacak

Tren Arjantin’in ev sahipliği yaptığı 2022 FIFA Dünya Kupası’nı Arjantin kazandı. Katar Emiri’nin giydiği “Bişt” adındaki geleneksel kıyafeti günlerce konuşuldu. Umman Milletvekili Ahmed Al Barwani, Arjantin’in kaptanı Lionel Messi’ye kupa töreninde giydiği bişt için 1 milyon dolar teklif etti.

MESSI’YE MİLYONLARCA MİLYON TEKLİF

Umman Milletvekili Ahmed Al Barwani, Arjantin’in kaptanı Lionel Messi’ye kupa töreninde giydiği bişt için 1 milyon dolar teklif etti. Barwani, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, bişti’nin Arap dünyası için son derece değerli olduğunun altını çizerek, Messi’ye bişti vermeleri için önemli bir teklif sundu.

“BİR DAHA KİMSE ONU GİYMEZ”

Barwani, “O sırada stadyumdaydım ve canlı izliyordum” dedi. Katar Emiri Messi’ye bişti verdiğinde, bunun Arap dünyası için unutulmaz bir an olduğunu biliyordum. Arap dünyasının ne kadar birlik olduğunu tüm dünyaya gösterdiğimize inanıyorum. Şövalyeliğin ve bilgeliğin simgesi Messi’ye bizimle kalması için böyle bir teklifte bulunduk ve bir karşılık bekliyoruz. Messi teklifimizi kabul ederse bir daha kimse tarafından giyilmeyecek ve o anın anısına müzede sergilenecek” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu